Načítání...

Čučice 169, 66491 Ivančice +420 728 677 203 zdendanet@seznam.cz

Slaboproud

Zabezpečovací systémy PZTS

Bezpečnostní systémy PZTS jsou novým a inovativním způsobem ochrany vašeho domova či kanceláře. S těmito systémy se už nikdy nebudete muset bát toho, že by se na váš pozemek kdokoliv vloupal a něco ukradl. Zabezpečovací systémy jsou navrženy tak, aby se daly snadno instalovat a dodávají se s řadou funkcí, které lze upravit podle vašich potřeb. Můžete si vybrat, zda chcete například štítky RFID nebo takový typ alarmu, který se buď to spustí okamžitě nebo automaticky zavolá policii

Elektronické vstupní systémy EVS

Elektronické vstupní systémy zajišťují kontrolu vstupu do budov, kanceláří a dalších zařízení. Lze je využít v různých průmyslových odvětvích, například ve školách, nemocnicích a dalších veřejných místech ke sledování a regulaci toku lidí. Systém se skládá ze vstupu z klávesnice, vstupu ze čtečky karet a vstupu z dotykové obrazovky. První dva typy lze použít v jakémkoliv prostředí s počítačem, který má připojení k internetu a výstupním zařízením (monitor, tiskárna), za to třetí typ je užitečný pouze u dotykových zařízení.

Kamerové systémy CCTV

Kamerové systémy CCTV jsou typem sledovacího systému, který se používá k dohledu nad určitou oblastí. Dokážou detekovat pohyb osob a vozidel ve sledovaném prostoru. Tyto systémy jsou většinou instalovány na stropě či stěně na veřejných místech, jako jsou letiště, nádraží, banky, obytné domy, maloobchodní prodejny a další. CCTV kamerové systémy monitorují prostor za účelem bezpečnosti a prevence kriminality, monitorují a zaznamenávají provoz, monitorují poplachové systémy atd.

Pro více informací nás kontaktujte

Elektronická požární signalizace EPS

EPS je typem požární signalizace, která funguje na principu detekce tepla a kouře. Tento typ alarmu se obvykle používá v budovách s vysokým rizikem požárů, jako jsou nemocnice, školy, divadla, laboratoře nebo jiné budovy s hořlavými materiály. Taktéž se používají v domácnostech a podnicích k upozornění obyvatel na potenciální nebezpečí požáru. EPS se skládá z detekčního zařízení a poplachového panelu. Detekční zařízení je obvykle instalováno v blízkosti stropu, aby detekovalo jakýkoliv požár a v případě nebezpečí spustil zvukový varovný signál.

Strukturovaná kabeláž SKS

SKS je spolehlivý, rychlý a bezpečný způsob, jak zajistit stabilní síťové připojení. Poskytuje řadu možností pro vaše potřeby datové kabeláže v kancelářském prostředí, ve školách nebo doma. Systémy strukturované kabeláže se používají k organizaci a správě kabelů v datových centrech. Pomáhají také udržovat čisté a profesionální prostředí. Dále se SKS používá pro přenos digitálních a analogových signálů, přičemž přípojné body jsou instalovány i v místech, kde kabely zatím nejsou potřeba.

Audio a video telefony VDT

Audio a video telefony VDT jsou formou telekomunikace. VDT je kombinace video terminálu a audio telefonu. VDT umožňují uživateli komunikovat s počítačem, jako by u něj seděl. Mají všechny stejné funkce jako pracovní plocha, včetně klávesových zkratek a programů, které jsou přenášeny přes síťové připojení. VDT je považován za digitální displej, který sděluje informace a data uživateli a obvykle ho používají společnosti, které mají zaměstnance pracující na dálku. VDT se používá i v mnoha různých průmyslových odvětvích, jako je výroba, maloobchod a zdravotnictví.